Šetřete své ruce při jízdě na kole díky gripům a omotávkám 

Abychom se na jízdním kole cítili co nejlépe, existuje spousta doplňků a vychytávek, které nám k tomu značně pomohou. K těm hojně používaným patří gripy a omotávky. Koupit si je můžete od nejrůznějších výrobců, avšak pokud chcete skutečně kvalitní zboží, poohlédněte se na Bikero.cz. Zde můžete koupit např. gripy a omotávky a rohy Ergon, stejně jako jiné, jež jsou léty a především cyklisty dokonale prověřené. 

Pevný úchop a lehká manipulace pro každého cyklistu

Gripy jsou místem, kde držíte řídítka. Jedná se o důležité kontaktní místo mezi vámi a kolem. Právě gripy mají zajistit snadnou manipulaci s kolem, přinést komfort, pevný úchop a zároveň pomoct, aby ruce nebyly žádným způsobem otlačené.

Na bikero.cz najdete gripy od nejlepších výrobců z celého světa. Populární jsou gripy a omotávky Esi grips, výše uvedené Ergon nebo Race Face. Nekloužou, jsou velmi pohodlné, můžete vybírat z mnoha designových a barevných provedení, abyste našli model, který bude s vaším kolem výborně ladit. Kromě běžných gripů můžete vybírat i gripy s rohy. 

K nejprodávanějším patří aktuálně ESI GRIPS – gripy CHUNKY CLASSIC 32 mm černé, které jsou silikonové, pevně drží za všech podmínek a vydrží podstatně víc, než vaše staré gumové typy. Na druhém místě jsou ESI GRIPS – gripy CHUNKY EXTRA 34 mm černé, jež mají stejné vlastnosti. Na třetí příčce se aktuálně drží ERGON – gripy GA2 černé, což jsou špičkové MTB gripy, jež mají propracovaný tvar, jež pohlcuje nárazy a struktura vzoru zajišťuje skvělou přilnavost. Materiál je měkký a UV stabilní, svou kvalitu si uchovává po dlouhý čas i při velmi častém používání.

Pokud vyměníte své staré gumové gripy za nové, moderní, jež vám dokonale padnou do rukou, budete zajisté plně spokojeni. Určitě si řeknete, že je škoda, že jste je nepoužívali dříve. Rádi vám případně poradí s výběrem, stačí jen oslovit pracovníky Bikero.cz. 

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram